מלון ספורט אילת חדרים

4/5
תוכן עניינים

מגיעים להתארח במלון ספורט קלאב? קראו כאן על סוגי חדרים במלון ותוכלו לקבל החלטה טובה על החדר המתאים לכם.

אבזור בחדרים של מלון ספורט קלאב

ראשית כל, כדאי לדעת מה הוא אבזור הסטנדרט בכל החדרים של המלון. אומנם האבזור עצמו משתנה בין חדר לחדר ומיד נרחיב על כך, אך כדאי לדעת שבכל החדרים במלון ספורט קלאב יש כספת, ערכת קפה לרווחת האורחים, מסך טלוויזיה ואפשרות להתחבר לרשת ה-WIFI בחינם.

מלון ספורט אילת – חדרים לפי סוג:

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מידע על סוגי חדרים במלון ספורט אילת. המידע עשוי לעזור לכם לקבל החלטה על סוג החדר המתאים לכם, לפני הגעה אל החופשה הבאה. מאחר והחדר הוא המקום בו אנו מבלים זמן רב במהלך השהות במלון, חשוב לבחור את החדר המתאים ביותר בעבורנו.

חדר נוף לבריכה: מחירו של חדר זה הוא הזול ביותר במלון ספורט אילת וגודלו הוא 18 מ"ר. בחדר יש מרפסת קטנה אשר פונה לכיוון של בריכת המלון וגם מיטה זוגית או לחילופין שתי מיטות נפרדות, בהתאם לדרישת המבקרים. בנוסף, יש בחדר גם שולחן עבודה, מסך טלוויזיה, כורסה הנפתחת למיטת יחיד וחדר רחצה עם מקלחת. החדר מתאים לזוג או לזוג עם ילד.

חדר נוף לבריכה
חדר נוף לבריכה

חדר דלאקס עם נוף למדשאות המלון: חדרים אלו ממוקמים בקומות 4-8 של המלון ומתאימים לזוג + 2 ילדים עד גיל 9. בחדר יש מרפסת מרוהטת אשר פונה אל המדשאות של בית מלון ספורט.

חדר דלאקס עם נוף למדשאות המלון
חדר דלאקס עם נוף למדשאות המלון

חדר אולימפי עם מרפסת ונוף למדשאות המלון: חדר בגודל של 22 מ"ר, ממוקם בקומות 2-3 ומתאים לזוג + 2 ילדים עד גיל 9. בחדר מיטה זוגית וכורסה אשר נפתחת למיטת ילדים.

חדר אולימפי עם מרפסת ונוף למדשאות המלון
חדר אולימפי עם מרפסת ונוף למדשאות המלון

חדר סטודיו אולימפי משפחתי: אם מתחשק לכם להתארח בחדר גדול יותר, תוכלו לבחור בחדר סטודיו אולימפי משפחתי אשר גודלו הוא 28 מ"ר. החדר מתאים ל-3 מבוגרים או לחילופין לזוג עם שני ילדים ותינוק. במידה ותזמינו שני לילות ומעלה, תקבלו גם סלסילת פירות ומים מינרליים מצוות המלון. המרפסת של חדר זה, פונה אל הבריכה של המלון.

חדר סטודיו אולימפי משפחתי
חדר סטודיו אולימפי משפחתי

חדר נוף הרים: חדר זה מתאים לזוגות או לזוג + ילד וזאת מאחר ובחדר יש מיטה זוגית (ניתן לבחור גם שתי מיטות נפרדות במקום) וכורסה אשר נפתחת למיטת יחיד ומתאימה לילד שגילו הוא עד 12 ומטה. חשוב לשים לב כי החיסרון המרכזי בחדר זה הוא העובדה שאין בו מרפסת אך הוא משקיף אל ההרים.

חדר נוף הרים
חדר נוף הרים

חדר משפחה מונדיאל: מדובר באחד מהחדרים המבוקשים במלון והסיבה לכך היא שמדובר בחדר גדול למדי (38 מ"ר) אשר מתאים לזוג + שני ילדים ותינוק. אז מה יש בחדר מונדיאל? מיטה זוגית, כורסה אשר נפתחת למיטת ילדים, פינת ישיבה, חדר רחצה עם אמבטיה ועוד.

חדר משפחה מונדיאל
חדר משפחה מונדיאל

חדר משפחה אולימפי: חדר זה ממוקם בקומה הראשונה של המלון ותמצאו בו חדר רחצה עם בריכה, פינת ישיבה עם שולחן עבודה, מיטה זוגית להורים וספה אשר נפתחת למיטה זוגית וגם סלסילת פירות ומים מינרליים, במידה ותזמינו 2 לילות לפחות. למי החדר מתאים? לזוג עם 3 ילדים (או פחות) או לחילופין ל-3 מבוגרים.

חדר משפחה אולימפי
חדר משפחה אולימפי

מידע נוסף על הזמנת חדרים במלון ספורט

כדאי לדעת כי העישון אסור בכל חדרי המלון ובנוסף לא ניתן להכניס בעלי חיים אל החדרים ובאופן כללי אל המלון עצמו. ישנם גם חדרים אשר מותאמים לנכים אך נדרש לבצע בדיקה מול אגף ההזמנות בשביל לוודא זמינות.

דבר נוסף שחשוב לדעת כאשר מזמינים בית מלון באילת הוא שבחלק גדול מהמלונות ניתן להזמין מקום החל מגיל מסוים ובמקרה של מלון ספורט מדובר על גילאי 18 ומעלה. האירוח עצמו בחדר המלון מתאפשר מכל גיל אך יש לציין כי גילאי 18 ומטה, נדרשים להגיע בליווי מבוגר אשר גילו הוא 21 ומעלה.

  • קבלת החדרים היא החל מהשעה 15:00 באמצע השבוע והחל מהשעה 18:00 בשבתות וחגים.
  • ניתן להגיע אל המלון החל מהשעה 13:00 באמצע השבוע והחל מהשעה 16:00 בשבתות וחגים. חשוב לציין כי לא תתאפשר כניסה מוקדמת בשער המלון ועל כן יש לדייק בזמני ההגעה.
  • מועד העזיבה ופינוי החדרים הוא בשעה 12:00 באמצע השבוע וב-14:00 בשבתות וחגים.

איזה חדר הכי טוב במלון ספורט אילת?

קשה מאוד לענות על שאלה זו מאחר ולכל חדר יש את הייחודיות שלו. הדרך הטובה ביותר היא לחפש תמונות של חדרים במלון ספורט (כפי שהצגנו לכם כאן בעמוד) ולבדוק מה הגודל של החדר, מה האבזור הקיים בו וכמובן לוודא את המחיר לפני ההזמנה.

נציין כי רבים בוחרים בחדר מונדיאל אשר נחשב לחדר הגדול ביותר במלון או לחילופין בוחרים להתארח בחדר משפחה אולימפי או בחדר סטודיו אולימפי משפחתי, בין היתר בשל המרפסת שפונה אל הבריכה של המלון.

דילוג לתוכן