מלון לגונה אילת חדרים

4/5
תוכן עניינים

מלון לגונה אילת – סוגי חדרים

אז החלטתם שאתם מעוניינים להגיע לחופשה ובחרתם את מלון לגונה היפה, המושקע והיוקרתי מבין כל שאר המלונות באילת. כעת כל מה שנותר לכם להחליט הוא על החדר הספציפי שבו תשהו בזמן החופשה. להלן פירוט על סוגי החדרים בבית מלון לגונה, מידע אשר יעזור לכם להבין מה ההבדל בין חדר לחדר ויסייע לכם בקבלת החלטה נכונה:

חדר נוף למרינה חדש: הגודל של חדר זה הוא 22 מ"ר והוא מתאים לזוג, זוג עם ילד ותינוק או שלושה מבוגרים. חדרים אלו ממוקמים בקומות 5-6 והמרפסת של החדר משקיפה אל המרינה. זה למעשה החדר הזול ביותר שהמלון מציע אך מדובר בחדר יפה ומעוצב שבתוכו תוכלו למצוא מיטה זוגית, ספה שנפתחת למיטת יחיד, חדר רחצה עם אמבטיה ואפילו פינת ישיבה.

חדר נוף לבריכה: ההבדל המהותי בין חדר זה לבין החדר הקודם שעליו דיברנו הוא העובדה שחדר נוף לבריכה, פונה אל בריכת המלון. גם כאן תמצאו פינה ישיבה, מיטה זוגית וספה נפתחת וגם חדר זה, אשר גודלו הוא 23 מ"ר, מתאים לזוג + ילד + תינוק או לחילופין לשלושה מבוגרים.

חדר נוף לבריכה

חדר נוף לבריכה חדש: מדובר בחדרים חדשים יותר, אשר ממוקמים בקומות 5-6. החדר מגיע עם אבזור זהה לשני החדרים הקודמים וזה כולל גם פריטים ורהיטים סטנדרטיים כמו מסך טלויזיה, ערכת קפה, כספת ועוד. גודלו הוא 23 מ"ר והמרפסת כפי שכבר ניחשתם לפי השם, פונה אל הבריכה של מלון לגונה.

חדר נוף הרים חדש: אין הבדל בין חדר זה לבין החדרים הקודמים שעליהם דיברנו, למעט העובדה שהנוף אשר נשקף מהמרפסת של החדר הוא נוף של הרי אדום.

חדר נוף למרינה: דומה מבחינת המפרט לחדרים הקודמים שהוזכרו, אך ההבדל היחיד הוא שחדר זה פונה אל כיוון המרינה

חדר סטודיו משפחתי: חדר מעט גדול יותר מהחדרים הקודמים שהוצגו, גודלו הוא 25 מ"ר והוא עשוי להתאים גם לשלושה מבוגרים + ילד וזאת מאחר והספה נפתחת למיטה זוגית. חשוב לציין כי בחדר זה אין מרפסת ונוף ולכן אם חשוב לכם לקום ולצפות בנוף מבעד למרפסת החדר, כדאי שתבחרו חדרים אחרים.

חדר סטודיו משפחתי חדש: גם חדר זה אינו מגיע עם מרפסת או נוף והוא ממוקם בקומות 5-6 של מלון לגונה. בדרך כלל המחיר שלו יהיה זהה לחדר סטודיו משפחתי רגיל וזאת מאחר והמפרט זהה.

חדר נוף הרים: המרפסת בחדר נוף הרים, פונה אל הרי אודם והחדר עצמו, מאובזר בפינת ישיבה, ספה אשר נפתחת למיטת יחיד, חדר רחצה עם אמבטיה ועוד. גודל החדר הוא 22 מ"ר והוא מתאים לזוג + ילד + תינוק או לשלושה מבוגרים.

חדר משפחה פונה לבריכה חדש

חדר משפחה פונה לבריכה: אלו מכם אשר מחפשים חדר גדול יותר, עשויים למצוא את מבוקשם בחדר זה. גודלו הוא 33 מ"ר ותמצאו בו למעשה שני חדרים, שביניהם דלת מקשרת. החדר מתאים בין היתר לזוג עם 2 או 3 ילדים וזאת מאחר ובחדר הילדים יש ספה אשר נפתחת למיטה זוגית.

 חדר משפחה פונה לבריכה

חדר משפחה פונה לבריכה חדש: זהה במפרט שלו לחדר משפחה הקודם שהוזכר, למעט העובדה חדרי משפחה חדשים, נמצאים בקומות 5-6 של בית מלון לגונה הכל כלול. זה למעשה החדר היקר ביותר במלון והמרפסת שלו פונה גם היא אל כיוון הבריכה.

מלון לגונה אילת חדרים

למידע נוסף על החדרים ובירור מחירים, לחצו כאן

מתי מקבלים את החדרים במלון לגונה אילת?

קבלת החדרים בלגונה אילת היא החל מהשעה 15:00, אך ניתן להגיע אל המלון כבר מהשעה 13:00. חשוב לציין כי אם תגיעו למשל בשעה 12:00, לא תוכלו להיכנס אל המלון ולכן כדאי להיצמד לשעות הרשומות כאן. פינוי החדרים הוא בשעה 12:00.

אם אתם מגיעים בשבתות או בחגים, קחו בחשבון כי קבלת החדרים היא החל מהשעה 18:00, בעוד ההגעה אל המלון היא החל מהשעה 16:00. פינוי החדרים, בזמני שבתות וחגים הוא עד השעה 14:00.

האם יש בלגונה אילת חדרים נגישים?

מומלץ לבדוק זאת מול צוות המלון וזאת בשביל להבטיח כי תהיה זמינות בחדרים אשר מותאמים לאורחים עם מוגבלויות. אפשר לעשות זאת בצורה טלפונית או להתקשר לאחר ההזמנה ולאשר זאת עם הנציגים של מלון לגונה.

מלון לגונה אילת חדרים
דילוג לתוכן